همکاری با پارس یونیکس

 

شاید شغل شما هم جزو کسب و کار های مرتبط با هاستینگ باشد و نیازمند راه‌اندازی یک پورتال میزبانی باشید.
میزبانی هاست، سرور مجازی، نمایندگی، سرور اختصاصی و دیگر سرویس های میزبانی، بهمراه پشتیبانی همه این سرویس ها، امنیت اطلاعات،‌ حفاظت در برابر حملات، فرآیند های انتقال، فرایند های تمدید، فرایند های پرداخت و …
برای راه اندازی یک سرویس میزبانی، شما نیازمند یک سری تجهیزات سخت‌افزاری و همچنین تهیه نرم افزار ها، لایسنس ها، ایجاد ارتباط با دیتاسنترهای مختلف و همچنین تعدادی نیرو برای بخش های مختلف از جمله پشتیبانی، فروش، مدیریت، امنیت، روابط عمومی و غیره خواهید بود.

میزبانی هم کار پیچیده است!
اما ما برای شما یک پیشنهاد داریم، پیشنهادی که ضرری برای شما نداشته باشد اما این فرایند را برای شما خیلی ساده تر خواهد کرد.
پیشنهاد میکنم این پیچیدگی را به ما بسپارید و فقط سود آن را برای خود نگه دارید. بدون اینکه نامی از ما در مارکت شما برده شود، بدون اینکه مشتریان شما مطلع شوند. پشتیبانی مشتریان شما توسط نیرو های ما، فقط پشتیبانی اینترنتی، و فقط از طریق وبسایت شما.

آنچه از آن صحبت میکنیم راجه به ارایه یک پکیج کامل به شما و شراکت در سود است. پکیجی شامل یک وبسایت میزبانی کامل، به همراه سیستم مدیریت مشتریان whmcs که بطور کامل تنظیم شده و همچنین شامل همه سرویس های میزبانی که بصورت خودکار ساخته و برای مشتریان به اسم مجموعه شما ارسال میشود. این پکیج همچنین شامل سیستم ارسال پیامک برای مشتریان شما خواهد بود.
ما همه لازمه های کسب و کار میزبانی را مهیا میکنیم، و شما فقط بفروشید، با برند خود، با دامنه خود، و به نام خود.
تنها کاری که شما انجام میدهید خریداری یک دامنه و ارسال درخواست همکاری به پارس یونیکس است.

قیمت گذاری روی سرویس ها با هماهنگی شما انجام خواهد شد، اما اگر احساس میکنید وقت کافی ندارید، ما به‌تنهایی انجامش خواهیم داد.
میزان مشارکت شما در سود قابل توافق است، و مقدار دریافتی شما معمولا حدود ۴۰٪ از کل پرداختی مشتریان خواهد بود، و البته برای مجموعه هایی که از قبل فعالیت داشته اند و مشتریان فعالی دارند سهم پارس یونیکس از سود خیلی کمتر خواهد بود.

خلاصه، شما فقط با ثبت یک دامنه و تبلیغ روی آن، بدون هیچ درگیری فنی، حداقل ۴۰٪ از کل دریافتی از مشتریان را مال خود خواهید کرد. (مابقی که تقریبا ۶۰٪ از کل پرداختی مشتریان خواهد بود، هزینه‌های سرورها و هزینه نیرو های پشتیبانی و فروش، هزینه های نگهداری و البته سود مجموعه پارس یونیکس را شامل خواهد شد)

* طراحی وبسایت اصلی هاستینگ (صفحات استاتیک سایت که در آن در رابطه با سرویس ها، اطلاعات تماس و غیره توضیح داده میشود) با شما خواهد بود. البته درصورت تمایل میتوانید طراحی این بخش را هم با صرف هزینه اندکی به تیم برنامه نویسی پارس یونیکس بسپارید.
* اکانت هاست دامنه اصلی سایت تحت اختیار شما خواهد بود و دسترسی کامل به آن خواهید داشت.
* دامنه شما کاملا تحت اختیار شما خواهد بود.
* هزینه سرویس ها بواسطه درگاه پارس یونیکس (درگاه بدون نام) از مشتری دریافت خواهد شد و سهم شما بصورت روزانه به حساب شما واریز خواهد شد.
* درصورت تمایل میتوانید در این شراکت قرارداد رسمی با پارس یونیکس داشته باشید.
* درصورت تمایل میتوانید یک شماره ثابت بنام خود تهیه نموده و آن را روی یکی از شماره های پارس یونیکس منتقل کنید تا پارس یونیکس علاوه بر پشتیبانی اینترنتی قادر به پشتیبانی تلفنی مشتریان شما با شماره شما باشد.

شروع کار هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، میتوانید مدتی کوتاه همکاری با ما را بدون ریسک تجربه کنید.
اگر موافقید با ما تماس بگیرید‌ !

 

درخواست همکاری