back slide image

دیتا سنتر hetzner

واقع در آلمان

دیتاسنتر هتزنر ( به انگلیسی Hetzner Online GmbH ) یکی از پرطرفدار ترین دیتاسنتر های اروپاست که در آلمان واقع شده است .
دیتاسنتر Hetzner سرور اختصاصی با پورت ۱Gbps اختصاصی ارائه می کند که روی ۲۵۰Mb/s گارانتی شده است .
ورود به سایت اصلی
Slide img
back slide image
Slide img

دیتا سنتر xlhost

واقع در آمریکا

این دیتا سنتر از زیرمجموعه های شرکت eNET در امریکا میباشد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده است و درحال ارائه خدمات اینترنتی و پهنای باند میباشد. یکی از دلایل موفقیت این دیتاسنتر و داشتن کیفیت بسیار بالا آن استفاده از سخت افزار واقعی سرور و سرورهای اختصاصی میباشد.
ورود به سایت اصلی
back slide image
Slide img

دیتا سنتر افرانت

واقع در ایران

شرکت افرانت از طریق فیبرنوری به شرکت زیرساخت ایران، مخابرات ایران، شبکه فیبرنوری سازمان کنترل ترافیک تهران (TTCC) و شبکه فیبرنوری صداوسیما (IRIB) متصل است، که این امر پایداری سرویسهای این شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. میزان پهنای باند شرکت افرانت که به مشتریان پرسرعت فروخته می شود بیش از ۲ گیگابیت در ثانیه می باشد که نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای این شرکت برای خدمات دیتاسنتر است.
ورود به سایت اصلی
back slide image
Slide img

دیتاسنتر OVH

واقع در فرانسه

OVH پانزده ساله شده است .اکنون تیم OVh در کل دنیا حدود ۱۷ دیتاسنتر دارد و مدیریت ۱۸۰۰۰۰سرور را بر عهده دارد. دیتاسنتر OVH که محبوبیت زیادی در جهان دارد برای کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار است و برآورد می شود بیشتر از ۲۰۰۰ سرور از سایتهای ایرانی در این دیتاسنتر میزبانی می شود.
ورود به سایت اصلی

دیتاسنتر های طرف قرار داد

دیتاسنترها از اهمیت خاصی در پارس یونیکس برخوردارند. از آنجا که حفظ اطلاعات مشتریان مهمترین ماموریت ما است، در انتخاب مکان مناسب برای نگهداری از سرورها خیلی محتاط عمل می‌کنیم. در حال‌حاضر چند قرارداد همکاری مجزا برای نگهداری سرورهای خود در بهترین دیتاسنترهای دنیا را داریم.

Feature

دیتاسنتر OVH

شرکت OVH در سال ۱۹۹۹ شروع به فعالیت کرده‌است و اکنون بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت در اروپا و سومین شرکت بزرگ خدمات دیتاسنتر در جهان به شمار می‌رود.
Feature

دیتاسنتر Caro

دیتاسنتر کارو با بیش از ۱۰ سال تجربه در ارائه خدمات Dedicated Server در سه ساختمان اختصاصی خود و در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰ فوت مربع در شهر شارلوت، ایالت کارولینای شمالی فعالیت می نماید.
Feature

دیتاسنتر پارس آنلاین

شرکت پارس‌آنلاین یکی از دارندگان مجوز بهره‌برداری دیتاسنتر در ایران می‌باشد، وجود اتصال STM-1 مستقیم با مخابرات و تأمین پهنای باند از چند مسیر مجزا، شبکه‌ی این دیتاسنتر را به حداکثر پایداری رسانده‌است.
Feature

دیتاسنتر افرانت

شرکت افرانت نامی آشنا در ارائه سرویس‌های اینترنت در ایران است، زیرساخت مناسب و وجود مسیرهای مجزا برای تأمین پهنای باند باعث شده‌است پایداری مناسبی در شبکه‌ی افرانت بوجود آید.
Feature

دیتاسنتر total server solution

یکی از بهترین و مجهزترین دیتاسنتر های موجود در آمریکا می باشد. این دیتاسنتر از سال ۲۰۰۵ میلادی آغاز به کار نموده است و داری چندین دیتاسنتر در نقاط مختلف دنیا می باشد.
Feature

دیتاسنتر Hetzner

شرکت Hetzner یکی از بزرگترین ارائه کنندگان خدمات میزبانی و دیتاسنتر در اروپا می‌باشد، این شرکت از سال ۱۹۹۷ کار خود را آغاز کرده و در حال‌حاضر نزدیک به ۱۵دیتاسنتر در آلمان تاسیس نموده‌است.
Feature

دیتاسنتر Xlhost

این دیتاسنتر از زیرمجموعه های شرکت eNET در امریکا میباشد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده است و درحال ارائه خدمات اینترنتی و پهنای باند میباشد.
Feature

دیتاسنتر iweb

دیتاسنتر iWeb یکی از بزرگترین دیتاسنترهای کشور کانادا می‌باشد، ما سرورهای این دیتاسنتر را به مشتریانی که به‌دنبال سرویس‌هایی از کشور کانادا هستند پیشنهاد می‌کنیم. iWeb با بیش از ۱۵۰پرسنل دارای ۳ دیتاسنتر در کشور کانادا می‌باشد.