تضمین بازگشت وجه

 

شاید یکی از مواردی که برای کاربرانی که بتازگی با پارس یونیکس آشنا شده اند مهم باشد مسئله تضمین بازگشت وجه باشد. تضمینی که توسط خیلی شرکت ها و موسسه ها در ابتدای کار داده میشود اما اجرا نمیشود. به عبارت دیگر به مشتری در لحظه خرید این تضمین داده میشود اما شرایط این تضمین بعد از خرید به وی ابلاغ میگردد. اما مشتریان پارس یونیکس از این امر مطلع هستند که در این مجموعه تضمین وجه بصورتی دیگر است.

البته ما هم مثل دیگر همکاران تضمین بازگشت وجه بی قید و شرط را برای مشتریان عزیز درنظر گرفته ایم و البته خود را کاملا به آن پایبند میدانیم. اما در این مجموعه مشتریانی که مورد اعتماد مجموعه باشند میتوانند سرویس های جدید خود را به نحوی تحویل بگیرند که تضمین بازگشت وجه قبلا برای آنها جلب شده باشد، به این معنا که برای مشتریان مورد اعتماد محدودیت پرداخت اولیه برداشته خواهد شد و مشتری میتواند هزینه سرویس خود را مدتی بعد از دریافت سرویس پرداخت نماید. به عبارت دیگر مشتری در زمانی وجه مربوطه را پرداخت میکند که در مورد سرویس رضایت وی بطور کامل جلب شده است.

مشتریان عزیز برای ارسال درخواست بازگشت وجه میتوانند بواسطه ارسال تیکت به بخش مالی و اعلام شماره صورتحساب پرداخت شده اقدام نمایند.

** گارانتی بازگشت وجه، روی سرویس‌های ثبت دامنه و همچنین ثبت گواهینامه SSL، ممکن نیست.
** گارانتی بازگشت وجه، روی سرورهای اختصاصی بصورت محدود ممکن است. (مدت‌‌زمان گارانتی در فرم سفارش سرور ذکر شده است)

 

درخواست بازگشت وجه